נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
0

1-700-723-723

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

מתוקים

 

 

טוען...

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים

התמונות להמחשה בלבד

 

יש קונצנזוס על כך שאפייה היא מדע מדויק. בישול מאפשר מרחב גדול לאי דיוקים ואינטרפרטציות אינדיווידואליות ואי לכך רבים מבשלים לפי תחושה מבלי להיצמד למתכונים או הנחיות. זה ודאי מסביר איך ישנם כל כך הרבה בשלנים ולעומת זאת הרבה פחות אופים. אז מה עושים אם בכל זאת רוצים להרשים את האורחים ולהנעים את חכם וזמנם עם מתוקים טריים ואנינים? מזמינים מגש מתוקים.

מגשי אירוח מתוקים

קל מאד להתבלבל כאשר ניגשים לבחור מתוך השפע הגדול של מתוקים שזמינים בשוק. אפשר ללכת בקו מושחת ומתוחכם או לחילופין בקו בריא ופשוט יותר. אבל הבחירה לא נגמרת שם. עומדת בפניכם הבחירה האם ללכת על פינגר פוד, עוגות שמרים, עוגות בחושות, עוגות מוס וקרם, עוגיות, מגשי פירות, מטעמים ללא סוכר וזוהי רק ההתחלה. עליכם לבחור האם תעדיפו מספר קינוחים מרכזיים גדולים כמו עוגות או לחילופין מתוקים קטנים ומגוונים יותר. רבים הולכים בשיטת "קצת מהכל" וכך זוכים האורחים המשתתפים באירוע להתענג על הרבה סוגי קינוחים.

התאמת מתוקים לאירוע
קו מנחה חשוב שהרבה פעמים נוטים להתעלם ממנו וכדאי לשים אליו לב הוא נוחות המשתתפים. אם למשל מדובר בכנס עם תחלופה גבוהה של אנשים שעוברים ליד האוכל והם עלולים להיות לחוצים בזמן, מוטב ללכת על קינוחים קלים יותר לאכילה. בן אדם ממהר לא בהכרח ירצה להתעסק בפריסה או הנחה של פרוסת עוגה לחה או רטובה על גבי מפית או צלחת. איש כזה יעדיף ליטול עוגייה קטנה או כל קינוח אחר שהוא קל יותר לאכילה ולא מלכלך. זו גם אחת הסיבות העיקריות שקיימת נטייה ברורה להזמין עוגיות לישיבות, בפרט לכאלו הנערכות בחדרים המאובזרים בציוד טכני יקר. אך אם מדובר למשל באירוע יומולדת או מסיבת פרידה מעובד בעל ערך שעבד הרבה שנים בחברה, אנו נרצה להביע השקעה וחשיבה יצירתית וייחודית. במקרה כזה חובה להזמין עוגה או מספר עוגות מרשימות ומושקעות שיש בהן כדי להביע את ההערכה העמוקה של החברה כלפי העובד.

"מתוקה" היא מותג פרימיום בכל הקשור לקינוחים ואפיה. אנו מתמחים במגשי אירוח מתוקים ומלוחים, בכל סוגי הקינוחים והעוגות, פינגר פוד מלוח ומתוק ועוד. מאחורינו ניסיון עשיר ומובילה אותנו אהבה ענקית לאוכל ובני אדם. צרו עמנו קשר עוד היום באתר או חייגו כבר עכשיו לטלפון 1-700-723-723. מחכים לכם!
 

 

whatsapp

צרו קשר