נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
0

1-700-723-723

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

פלטת פירות

קייטרינג לאירוע קטן עם פלטת פירות חתוכים

כשחושבים על זה אז למה לא בעצם? קייטרינג לבית הוא כמו קייטרינג לאירועים עסקיים קטנים.  באירוע קטן מתאים להזמין פלטת פירות במגשי פירות חתוכים, גם אם מארחים 20 איש - כמות קטנה יחסית של אורחים, דרושה הרבה עבודה להכין עבורם חטיפי אירוח. קייטרינג מתוקה יכול לחסוך לכם את כל הכאב ראש עם שירותי קייטרינג לאירועים בבית או לישיבה חשובה במשרד.

להזמנת פלטת פירות לחץ כאן 

למגשי אירוח נוספים לחץ כאן

אם חשבתם לרגע שעשרים איש זה לא הרבה ואתם רוצים להכין את האוכל לבד, היזהרו מטעות זו. אתם תמצאו את עצמכם משקיעים זמן רב בחיפוש אחר מתכונים, ביציאה לקניית מצרכים ושעות רבות של בישול וניקיון על מנת להרכיב כמה מגשי הגשה בודדים. לעומת זאת כאשר מזמינים קייטרינג לאירוע קטן או גדול יש לנו מגוון פלטת פירות אתם יכולים להיות נינוחים ורגועים ופשוט לקבל הכול מוכן ללא שום מאמץ מצדכם. הצוות והמטבח המקצועי של מתוקה יכול להכין לכם תוך זמן קצר מבחר מנות שונות במגשי אירוח, דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי להכין לבד בבית.

היתרון שממנו אתם נהנים בקייטרינג לאירועים בבית הוא כפול: מצד אחד אתם משדרגים את רמת האירוח שלכם לרמת קייטרינג לאירועים עסקיים, מצד שני אתם יכולים ליהנות מהאירוע ולא להיות עייפים מהבישולים או מהתרוצצויות במטבח. עם קייטרינג לאירועים בבית של מתוקה אתם בסך הכול צריכים להוציא את מגשי פירות חתוכים המרהיבים ולהגישם לאורחים.

תנו להם ליהנות מאוכל משובח, טעים ועשיר.

אנו מציעים מבחר של מגשי הגשה המתאימים לכל אירוע. יש לנו מאפים מלוחים ומתוקים, מגשי פירות ואוכל בריא, כריכים מפתיעים ועוד מגוון מנות לאירוח. אם זה קייטרינג לאירועים עסקיים או קייטרינג לאירוע קטן בבית, ההנאה של האורחים מובטחת. פנקו אותם במנות המיוחדות שלנו – חטיפי פינגר, סלטים, כריכים, קישים ועוד הפתעות רבות וטעימות.

עו"ד רונן הוא לקוח שנעזר בשירותינו עם קייטרינג לאירוע קטן מספר פעמים וכך הוא מספר: "בקייטרינג של מתוקה נתקלתי לגמרי במקרה באירוע שאליו הוזמנתי. מיד התאהבתי במגשי הפירות הטעימים. אהבתי את הקונספט של מנות הפינגר. בתור אחד שנזקק לקייטרינג לאירועים עסקיים מיד בקשתי את כרטיס הביקור. אני ממליץ לכולם לעבוד עם הצוות הנפלא של מתוקה".

 
קייטרינג לאירוע קטן
 
 

  פלטת פירות | מגשי פירות | מגשי פירות חתוכים

צרו קשר
צרו קשר