מתוקים שאנחנו
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

חב’ מתוקה הוקמה בשנת 1998 ע“י מירי ושוקי ארזי. תחום הליבה של החברה הינו הקונדיטוריה ועליה מסתמכים שני תחומי פעילות עיקריים – רשת החנויות ושירות מתוקה Roomservice.

חברת מתוקה חרטה על דיגלה את נושא החדשנות והיא פורצת הדרך בישראל בתחום האירוח מאז שנת 2005. מחלקת מגשי האירוח והקייטרינג שלנו, הוקמה מתוך ראייה והבנה את עתיד ענף האירוח בישראל ובכך הבאנו את הבשורה בתחום האירוח העסקי והפרטי עם ייצור מוקפד של מוצרי קונדיטוריה ומטבח חלבי פינגר פוד עשויים למשעי, מוגשים באסתטיקה מופלאה ובנוחות מושלמת לקיום האירוע.

באתר מתוקה ניתן להזמין בקלות את כל מגוון המוצרים ויחד אתו עומדת לרשות הלקוח מחלקת המכירות המקצועית הנותנת מענה ללקוח באירועי בוטיק החל משלב תכנון האירוע וההפקה בשטח דרך בחירת התפריט ועד לקיום האירוע בפועל כולל עובדי הגשה, ציוד הסבה ובר קפה.

בחנויות הרשת ניתן ליהנות ממגוון מוצרי הקונדיטוריה מלוחים ומתוקים הייחודיים לנו יחד עם קפה משובח ושרות מקצועי וחם. המפעל החדשני שלנו, מרכז המכירות והלוגיסטיקה שוכן באזור תעשייה חולון על שטח של 2000 מ”ר והינו מפעל מאושר כיצרן ע”י משרד הבריאות ונמצא תחת השגחת רבנות חולון כשרות למהדרין.

מתוקה ומעבר

מטבח חדשני, מטה החברה וחדר טעימות ללקוחות לפני האירוע

מגשי אירוח

מבחר עשיר של מגשי אירוח מלוחים ומתוקים

קייטרינג והפקת אירועים

מבחר עשיר של מנות פינגר פוד, ראשונות, עיקריות ואחרונות

רשת חנויות ובתי קפה

החברה מפעילה רשת חנויות קונדיטוריה של המותג “מתוקה” באזור המרכז

מירי ארזי
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
“מתוקה” בעבורי היא הרבה יותר מעסק היא שילוב של מה שתמיד אהבתי לעשות, לדמיין ולעשות שזה יקרה. היצירה בעסק שלנו היא מרובה כי עסק אינו תערוכה. פרט לתפעול ולניהול יש ב’מתוקה’ חווית לקוח ותקשורת אמתית, עשייה אשר שמה את הלקוחות והאורחים במרכז.

אנו מתמקדים בפיתוח ושכלול מתכונים שיש בהם, בכולם, ניחוח של בית, הבית שכולנו רוצים להיות חלק ממנו – חם, מזמין ומפנק. העוגות והעוגיות שלנו אינן “עוגות לאורחים”. הן לא נועדו להרשים אף אחד ונוצרו מחומרי הגלם הטובים ביותר כמו שנכין לאורחים הכי חשובים – בני ביתנו.
תוכן לפופ אפ