נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
0

1-700-723-723

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

כריכונים וטורטיות

 

טוען...

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים

התמונות להמחשה בלבד

 

כמה כיף זה לארח ולהתארח. בין אם מדובר במפגשי חברים ומשפחה או בין אם מדובר באירועים עסקיים בעלי הפוטנציאל להפרות את העסק והעובדים, כולנו אוהבים לארח ולהתארח. רוב בני האדם ישמחו להתאוורר עם אירוע מרענן שישבור את רוטינת היומיום או שגרת העבודה המאומצת. אולם מעטים מאיתנו מארחים בתדירות גבוהה וזאת לאור הלוגיסטיקה שנלווית לריטואלים מסוג זה. במבחן האדם הסביר, לרוב אין חשק להתעסק לא במחקר שנדרש על מנת לקלוע לטעמם של כלל המשתתפים, לא בקניות ובהכנות ובוודאי שלא בניקיונות שמגיעים אחר כך. הכירו את הפתרון הפשוט ביותר שנותן מענה לכל האתגרים הללו: מגשי כריכים.

 

מגשי כריכים לאירוח

בתקופה שבה ישנו מגוון רחב כל כך בקרב סוגי החכים אכן קשה מאד לקלוע לכולם. כמעט בכל קבוצה כיום אתם תמצאו מספר פרופילים קולינריים: טבעוני, צליאקי או מי שבוחר לצרוך מזון ללא גלוטן מסיבות אחרות, מי שמנהל תפריט ללא מוצרי חלב ולעומתם גם קרניבורים הדוגלים בתזונה פלאוליתית או קטוגנית וכך הלאה. כריכונים איכותיים מלחמים טובים המלאים בכל טוב הם פתרון שחוצה טעמים והעדפות קולינריות. הם קלילים, טעימים, מזינים ובריאים ואין מי שיסרב לביס כזה אם כאמור הוא מכיל חומרי גלם טובים וטריים.

תוכלו להזמין מספר מגשים בהתאם להרכב הפרופילים הקולינריים שבקבוצה שלכם. אם למשל הקבוצה חצויה בין טבעונים לאוכלי חלבונים באופן שווה, תוכלו להזמין מגש או מספר מגשים במספר שווה. הנוחות הגדולה בבחירת כריכים לאירועים היא המודולריות שמאפשרת הרכבת תפריט מדויק בצורה זריזה ופשוטה אפילו עבור הקבוצות המגוונות ביותר. תוכלו לקחת מספר מגשים צמחוניים, מספר מגשים טבעוניים וגם מגשים של כריכים עם מזון מן החי כמו למשל סלמון וטונה.

 

סוגי כריכים לאירוח

על מנת לייצר מגוון עשיר ולהותיר רושם של מזון בוטיקי ברמה גבוהה, מומלץ לגוון את סוגי הכריכים. מגש כריכוני קרואסון תמיד מייצר רושם של מזון עילי יותר מאשר כריכים פשוטים. גם מגש באן יגרום לאורחים שלכם להתפעל וסביר שהם ידברו על הכיבוד באירוע עוד הרבה זמן קדימה. ניתן לגוון עם מגשי בייגל, פיתה ביס, טורטיות וכריכונים פתוחים לצד מגשי כריכונים סגורים. המגוון ייצר רושם מקסים ויוצא דופן אבל הכי חשוב כמובן שהכל יהיה טרי וטעים.

 

 

whatsapp

צרו קשר