פינגר פוד

14/10/2021
//
מאת:
מערכת מתוקה
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

פינגר פוד - פתרון מושלם לאירוח

כל מי שאוהב לאכול אוכל טעים, איכותי ושלא מצריך יותר מדי התעסקות שירים אצבע!
עכשיו קחו את האצבע שהרמתם, כי אנחנו הולכים להשתמש בה בדיוק למטרה הזו- לאכול.
הכירו את הפינגר פוד! פינגר פוד הן מנות קטנות שאפשר פשוט לתפוס אותן בכמה אצבעות ולאכול בכמה ביסים.
עשר אצבעות לי יש? מעולה, תשתמשו בהן. לא צריך שולחן, מפה, צלחת, סכו”ם ואת כל הארגון המקדים. פשוט להרים את המנה מהמגש ולאכול. זה לגמרי בידיים שלכם. כלומר, באצבעות.

מגשי פינגר פוד מגוונים לכל אירוע

היום בעולם הקייטרינג והאירוח מגשי הפינגר פוד מאוד פופולריים ונפוצים ובצדק.
מגשי הפינגר פוד הם אסתטיים למראה, פשוטים לתפעול ומספקים לסועד חווית ארוחה טובה יותר.
כמו כולם, אנחנו בטוחים שגם אתם הייתם באירוע בו רציתם לטעום ממספר מנות (נו ברור) אבל כל מנה הייתה מנה בינונית ומעלה בגודלה, אז במקרה הטוב אכלתם את כולה, שבעתם והתבאסתם, במקרה הפחות טוב – לקחתם טעימה מכל מנה ועכשיו כל אחת מהן תסיים את האירוע בפח, לא חבל? הפינגר פוד מציע את הפיתרון האידיאלי לבעיה! תאכלו מהכל, בדיוק במידה הנכונה ותהנו ממגוון גדול של טעמים ותחושת פספוס אפסית. בשרי, חלבי, מתוק, מלוח, כריך או קינוח- למה ‘או או’ כשאפשר ‘גם וגם’? זה כלל אצבע שלמדנו מתורת הפינגר פוד.

על זה שלא צריך לחפש מה לעשות עם הצלחת והמזלג שנתקעתם איתם ביד כבר דיברנו?
גם פה הפינגר פוד עושה את קסמיו, פשוט כי אין צורך בצלחת. מנות פינגר פוד מוגשות לרוב על גבי מגשים עם קיסמים, סכו”ם קטנטן או מפית. אז גם פתרנו את הבעיה הלוגיסטית וגם חסכנו כסף, ארגון, התעסקות נוספת וזבל מיותר (פינגר פוד הוא גם אקולוגי!)

עכשיו כשהבנו את היתרונות הרבים של מגשי הפינגר פוד והחלטתם שעל האירוע שלכם אתם לא מתפשרים, הגיע הזמן לדבר על מה שחשוב באמת- הטעם. מה הטעם אם אין טעם?
כאן אנחנו נכנסים לתמונה. להכין מנות פינגר פוד, קטנות, יפות וטעימות- זו אמנות. בקייטרינג של מתוקה אנחנו מעסיקים רק אמנים. במתוקה אנחנו מאמינים שאוכל טוב הוא חווית האירוח הטובה ביותר, ולכן, אנחנו מכינים אוכל איכותי, החל מחומרי הגלם הטריים, שירות נעים ומאורגן וצורת הגשה יפה ואסטית עד שכמעט קשה לקחת את הקיש הקטנטן הזה כדי שלא תיהרס הנראות של המג… מאוחר מדי. יאמי.

כמה מילים לסיכום

מי שארגן אירוע אחד או שניים בחייו יודע כמה מורכב זה יכול להיות. ה’טו דו ליסט’ שלא נגמר, הדד ליין שמתקרב מהר מדי והתגלית על כך ש20 אחוזים מהאורחים עברו לתזונה טבעונית (ספויילר: יש לנו פינגר פוד טבעוני). הרבה פיות להאכיל ועוד יותר העדפות ודרישות עבור כל פה ופה. לא פשוט. מה אם ההתעסקות בקייטרינג של האירוע לא הייתה בכלל באחריותכם? זאת אומרת, אולי ניתן לכם לבחור את המנות (גם לזה יש לנו המלצות!)אבל חוץ מזה- הכל עלינו. הפינגר פוד של מתוקה דורש מינימום התעסקות. כבר ראינו שצלחות וסכו”ם אין צורך לארגן, אז מה שנשאר זה אספקה של מלאי מגשים מתחדש, טרי ומהיר- קיבלתם. היתרון הגדול של פינגר פוד הוא חיסכון בזמן וארגון עבור מארגני האירוע. ברגע שמגש מתרוקן (זה באמת קורה ברגע, תאמינו לנו) שולפים מגש חדש. אתם יודעים מה אומרים: ‘לא כדאי להתעסק עם אנשים רעבים’. טוב לפחות זה מה שאנחנו אומרים.

כשחושבים בגדול ומשקיעים בקטן, גם אתם וגם האורחים נהנים.
פינגר פוד הוא ההוכחה לכך. בתיאבון מתוקים!

תוכן לפופ אפ