שירותי הקייטרינג המפנקים שלנו

FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

אנו בעלי וותק של כ-15 שנים בתחום האירועים, עם מחלקת הפקה המטפלת באירועים להם נדרשת תשומת לב מיוחדת ומחשבה, אנשי צוות, ריהוט והפקה מלאה. הקייטרינג משלים את מכלול פתרונות האירוח של ‘מתוקה’, המתבסס על ניסיון רב ואלפי אירועים מוצלחים – מסיבות, השקות, אירועים פרטיים ואירועי חברות. כולם בוצעו מתוך ראיה חדשנית, יצירתית ומקצועית בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. אנו יודעים וערוכים למלא כל משאלת לב: החל מהגשת הקייטרינג שלנו בחלל אירועים או משרד ועד להגשה בחצר, בחוף הים, בטבע ובכל מקום עליו תחשבו. אנו נדע להיות שם בדיוק בזמן כדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח. 

#מתוקה_לארח_נכון

ניסיון רב בהפקת
אלפי אירועים

מבחר עשיר של
מנות

אנשי צוות מיומנים
ושירותיים

ראיה חדשנית ויצירתית
בהתאמה אישית

ניפגש בשמחות

בחצר, בחוף הים, בטבע ובכל מקום עליו תחשבו. אנו נדע להיות שם בדיוק בזמן.

אירוע עסקי

השקות, כנסים, Happy hour ועוד

אירוע פרטי

ברית, בר מצווה, חתונת בוטיק ועוד

סיבה לחגיגה

יום הולדת, חנוכת בית, מסיבת רווקות ועוד

מילים חמות מלקוחות
אלהתל אביב
קרא עוד
אתר של מתוקה הוא כלי מצוין לבניית תפריט האירוע. באתר תוכלו לבחור את מגשי האירוח, להוסיף קינוחים, לציין את תאריך האירוע וגם לשלם. אבל אין כמו יחס אישי! בכל שלב תוכלו לפנות אלינו ויועצות האירוח ישמחו לעזור. כך עשתה אלה שארגנה את אירוע הברית:אילת שלום, רציתי להודות ל״מתוקה״ החל מההזמנה באמצעות הממשק הברור, דרך אישור ההזמנה והתשלום, בקשר הישיר אתך, אל השליח שהגיע בדיוק כמו שציפיתי וכלה בעיצוב המגשים, באסתטיקה והכי הכי בטעם העדין והערב לחיך של כל אחד ואחד מן המוצרים.
אתיאירוסין
קרא עוד
עשיתי הזמנות למסיבת אירוסין ולערב מקווה. מאיה הייתה מדהימה, זמינה ושירותית, ידעה לכוון אותי ולהמליץ לי. האורחים התמוגגו מאוכל וקינוחים מדהימים כל מי שפונה אלי לגבי אירוח אני ממליצה בחום ושולחת אותו למאיה. תמשיכו ככה לענג אנשים באוכל וקינוחים מדהימיםתודה על הכל, שנה טובה וגמר חתימה טובה!
סיגל מזרחיאגף חינוך וקהילה
קרא עוד
שבח לצוות אירועים של מתוקההדס וזהבה יקרות, אבקש להודות לכן הדס בעיקר לך על הרצינות שאת מנהלת את עבודתך. הגעת לפגישה, בדקת את המקום, תאמנו את מה שנדרש לטובת הערב אח"כ שלחת סיכום פגישה, עד שלא הייתה הסכמה על כל הדברים לא הרפת אתמול בשקט מופתי עם הצוות שלך סידרת הכל בדיוק כמו שציפתי. האוכל היה טעים, מעוצב יפה, גם מי שרגיש לכל מיני דאגת שתהיי לי פינה ייחודית משלו שעיצבת אותו מאוד יפה, ואפילו שמת נציגה מטעמך שתסביר על הקינוחים.
מרגניתבתה של שושנה
קרא עוד
לצערי אבדתי את אמי ונאלצתי להזמין כיבוד לערב השלושים לזיכרה. כשטלפנתי ל"מתוקה" ענתה לי אישה בשם מירי גפן. היא חשה כמה הייתי נסערת, הרגיעה אותי וסייעה לי לבחור את התפריט הנכון למספר המוזמנים. מירי הדריכה אותי ונשמעה לכל צורך שהיה לי, כולל זמן הגעת המשלוח.
דליה ומרדכיאירוע יום הולדת 80
קרא עוד
אילת שלום, לעונג לי להביע הערכה ותודה על הכיבוד והשרות שנתתם באירוח מוזמננו באירוע לכבוד 80 לדליה במוזיאון נחום גוטמן בנווה צדק. הפריטים שנבחרו לכיבוד היו מעולים, מגוונים ומאד טעימים וזכו לתשבחות רבות של המוזמנים. הכיבוד כולו הוצג תוך הקפדה אסתטית והוגש ביעילות ובדייקנות. זה אירוע שני לנו אתכם, מדגיש כי הפעם גורם חשוב בהחלטתנו לבחור בכם שוב הוא העמדת מפיקת אירוע וצוות שפעל במקום, בהצלחה וביעילות. תודה להדס, לצוות החביב ולך על השרות. כן ירבו שמחות ושתרבו לשמח רבים.בתודה ובברכה, דליה ומרדכי
הקודם
הבא
החוויה שלכם
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

מחלקת הקייטרינג של מתוקה תספק לאורחים שלכם חווית אירוח מענגת שתשאיר לכם טעם טוב בפה וזיכרון מתוק מהאירוע